Nabídka pro firmy

Vyrábíme produkty, které jsou vhodné pro firemní využití, jako dekorace kanceláří, dárky pro zaměstnance nebo zákazníky, či propagační předměty

 

Vylepšete svou kancelář
stylovým produktem s vaším logem

Každé místo vypadá lépe s trochou přírody. Květiny jsou možná první volbou, ale přírodní materiály by neměly být vůbec opomínány. Proto jsme pro vás vybrali předměty vyrobené ze dřeva, které pomohou ozdobit kancelář, nebo potěšit kolegy a zaměstnance a my vám na ně vypálíme logo vaší společnosti.

Co by se vám mohlo líbit

Poděkujte zaměstnancům či zákazníkům osobitým dárkem

Ke konci roku se ve firmách často dává nějaká pozornost zaměstnancům, ale také zákazníkům jako poděkování. Buďte letos originální, nedávejte opět pouze láhev vína, ale potěšte je přírodním produktem, který pro vás přímo vyrábíme.

Co by se vám mohlo líbit

Pořiďte si originální propagační předměty

Drobné předměty a propagační předměty vyrábíme zákazníkům pravidelně. Jedná se o produkty, které společně odladíme k vaší spokojenosti a poté jich vyrobíme potřebný počet. Každý produkt vylepšíme vaším logem, krásně vypáleným přímo do dřeva a můžeme připravit i krásné balení v krabičce, která opravdu zaujme. Vše z přírodních materiálů.

Co by se vám mohlo líbit

  • Vizitkáře
  • Pouzdra na klíče
  • Zarážky pod dveře
  • Manžetové knoflíčky
  • Pravítka
  • A cokoliv co vás napadá a nás zatím ne, společně to vyrobíme, neváhejte nás kontaktovat se svým nápadem.

Máte zájem?

Rádi vám vyrobíme produkt přímo pro vaší firmu. Neváhejte nás kontaktovat, vymyslíme společně ideální řešení.

Kontaktujte nás